Vizyon & Misyon

Vizyon

Vizyonumuz; yenilikçi, dinamik ve güvenilir çalışma prensibi ile iş ortaklığı yapmış olduğumuz yatırımcılara sürdürülebilir kazanç sağlamak ve sağladığımız artı değer ile ülke ekonomisine doğrudan katkıda bulunmaktır.

Misyon

Sürdürülebilir kazancın öneminin farkında olan Allbatross Portföy Yönetimi, yatırımcıların istikrarlı bir şekilde hedef getirinin üzerinde performans elde etmelerini misyon edinmiştir. Yatırımcılarının memnuniyetini her şeyin önünde tutan kuruluş, ihtiyaç ve beklentileri doğru analiz ederek, geleneğin tecrübesini geleceğin yenilikçi tavrıyla bütünleştirerek “Doğru Zamanda, Doğru Adımlarla Daima İleriye” prensibiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Değerlerimiz

 • Müşteri Odaklı
  Yatırımcılarımızın ihtiyaç ve beklentilerini risk kapasitelerine ve risk toleranslarına göre analiz ederiz.

 • Etik İlkelere Bağlı
  Faaliyetimizi yasalara ve mevzuata uygun şekilde sorumluluk, şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkelerine bağlı olarak sürdürürüz.

 • Güvenilir
  Müşteri çıkarlarını ve Kurumun itibarını korumak birinci önceliğimizdir. Müşterimizle uzun vadeli güvene dayalı ilişki kurarız.

 • Yenilikçi
  Yeni teknoloji ve trendleri takip ederiz. Yatımcılarımıza katma değer katacak yeni strateji ve ürünleri sunmaya çalışırız.

 • Dinamik
  Piyasaları sürekli takip eder ve analiz ederiz. Değişen trendleri tespit eder fırsat ve tehditlere karşı hızla aksiyona geçeriz.