Biz Kimiz

Allbatross Portföy Yönetimi A.Ş. müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak yatırım çözümleri sunan Sermaye Piyasası Kurulu’nun düzenlemelerine tabi, bağımsız bir portföy yönetim şirketidir.

Allbatross Portföy Yönetimi 4 Haziran 2021 tarihinde Ali Ercan tarafından satın alınmış, Sermaye Piyasası Kurulu’nun 16 Mart 2022 tarihli yetki belgesi ile portföy yöneticiliği faaliyetine başlamıştır.

Türkiye’de finansal piyasalara yeni bir soluk getirmek amacıyla yola çıkan Allbatross Portföy Yönetimi, modern portföy yönetimi tekniklerini kullanarak bireysel ve kurumsal yatırımcıların beklentilerini maksimum oranda karşılamak için nitelikli bir hizmet sunmaktadır. Yatırımcılarımızın ihtiyaç ve beklentileri, uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafından risk kapasiteleri ve risk toleransları dikkate alınarak analiz edilmektedir. Allbatross Portföy Yönetimi doğru ve uygun risk/getiri denklemlerini kurarak, yatırımcılarına sürdürülebilir getiri sağlamayı ve uzun vadeli hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Allbatross Portföy Yönetimi “Doğru Zamanda, Doğru Adımlarla Daima İleriye” prensibiyle çalışmalarını sürdürmektedir.